

| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 12 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
Stock: 9863
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11107
Ext.Price$0.11107
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11107 | $0.11107 |
| 10 | $0.09894 | $0.98940 |
| 50 | $0.08813 | $4.40650 |
| 100 | $0.07785 | $7.78500 |
| 500 | $0.06877 | $34.38500 |
| 1000 | $0.06258 | $62.58000 |
| 3000 | $0.05694 | $170.82000 |
| 5000 | $0.05341 | $267.05000 |
